ه ه ح ه؛ هایدریش، هوش و حواس هیملر

ه ه ح ه؛ هایدریش، هوش و حواس هیملر

کتاب هوش و حواس هیتلر یکی از آثار تاریخی خواندنی است. لورن بینه متولد نوزدهم جولای سال ۱۹۷۲ در شهر پاریس فرانسه است. پدر او یک تاریخ شناس بود. لورن تحصیلات خود را در رشته ادبیات در دانشگاه ادامه داد و بعد از اتمام تحصیلات مشغول به تدریس زبان فرانسه شد. نخستین کتاب وی در سال ۲۰۱۰ به چاپ رسید، وی با نوشتن اولین کتاب خود با نام هایدریش مغز هیتلر توانست جایزه گنکور را دریافت نماید.

دریافت جایزه گنور فرانسه توسط کتاب هوش و حواس هیتلر

جایزه گنکور جزو بهترین و معتبرترین جوایز کشور فرانسه در رشته ادبیات است که وی موفق به دریافت آن شد. کتاب هوش و حواس هیتلر برگرفته از داستانی است که در آن هایدریش مردی از کابینه هیتلر است که معروف به مرگ‌بارترین عضو و مردی بسیار خطرناک و ترسناک است و هم‌چنین همگی بر این باورند که وی شکست‌ناپذیر است. اما ما در این کتاب با دو افسر تبعیدی یکی از اسلواکی و دیگری از چک همراه خواهیم شد که سبب می‌شوند که تاریخ عوض شود.

مطالعه کتاب ه ه ح ه؛ هایدریش، هوش و حواس هیتلر

کتاب هوش و حواس هیتلر یکی از کتاب‌های خواندی تاریخی است، در این کتاب خواننده با دو مامور با نام‌های ژوزف گابسیک و جان کوبیش همراه خواهد شد تا داستان پر ماجرای فرار آن‌ها از چک – اسلواکی که تحت اشغال ماموران نازی است را دنبال نماید. حمله‌ مرگبار آن‌ها به هایدریش و ماجراهایی که در زیر زمین کلیسای شهر پراگ رخ می‌دهد در این کتاب بیان می‌شود. لوران بینه با ترکیب نمودن اتفاقات واقعی، خاطرات و همچنین تخیل بی‌نظیر خود، این ماجرا را به صورتی نفس‌گیر بیان نموده است.

ادامه...

سفارش کتاب

متاسفانه کتاب موجود نمی باشد.

اشتراک گذاری این کتاب