5
رتبه بندی شما: هیچ میانگین: 5 (1 رای)
عنوان اصلی

یادداشت‌های روزانه گریگوری هفلی

عنوان فرعی دفترچه خاطرات یک بی‌عرضه: ۱
نويسنده جف کینی
مترجم کهزاد باصری
موضوع کودک و نوجوان
چاپ آخر بهار ۱۳۹۳ (نوبت چاپ: ۱)
تعداد صفحه 211
زبان اصلي انگلیسی
شابک 978-964-209-140-9
درباره کتاب

گریگوری هفلی اصرار دارد که نه یک دفترچه خاطرات، بلکه کتابچه یادداشت‌های روزانه می‌نویسد. چرا که او قرار نیست از احساساتش بنویسد و خودش را لوس کند بلکه قصدش این است که وقتی پولدار و مشهور شد، این کتابچه را به خبرنگاران برساند تا دست از سرش بردارند. گرِگ در مدرسه‌ی راهنمایی درس می‌خواند و از اتفافات مدرسه و خانه می‌نویسد، از دوستان، برادر و پدر و مادرش. همه می‌گویند او دست و پاچلفتی است اما خودش خلاف این فکر می‌کند و در این کتابچه سعی در اثبات آن دارد. گرِگ اتفاقات را بی‌آنکه بخواهد خنده‌دار تعریف می‌کند و هرچه را در مغزش می گذرد، وسط می‌گذارد. همه‌چیز خیلی ساده و خودمانی است و طراحی‌های دیجیتال هم به کمک کامل شدن طنزی که در سراسر کتاب وجود دارد، آمده‌اند.

دفترچه خاطرات یک بی‌عرضه مجموعه‌ای شش جلدی است. اتفاقات جلد اول این مجموعه زمانی آغاز می‌شود که گرِگ به کلاس اول راهنمایی می‌رود و هم زمان نوشتن خاطرات روزانه‌اش را آغاز می‌کند. در جلدهای بعدی اتفاق‌های تر و تازه‌ای که از زبان این پسر ظاهراً بی‌عرضه تعریف می‌شوند، همچنان انتظارمان را می‌کشند. 

ادامه مطلب

85,000ریال


یادداشت‌های روزانه گریگوری هفلی
85,000

سیاه زمستون
85,000

حقیقت تلخ
85,000

چله تابستون
85,000

دیگه ذله شدم
85,000

حرف حرف رودریکه
85,000
را که مجموعا 510,000 ریال قیمت دارند را با 459,000 ریال هم اکنون بخرید. تخفیف: -51,000

با سلام مجموعه "دفترچ خاطرات

5

با سلام
مجموعه "دفترچ خاطرات یک بی عرضه" امروز به دستم رسید. همه چیز در نهایت سلیقه و دقت ... کیفیت چاپ، ترجمه، طراحی جلد و از همه مهمتر حروف‌چینی و نقاشی‌های کتاب ... یک مجموعه فوق‌العاده گرد هم اومدن تا هر موقع دلت خواست یکیشو برداری و بخونی ... نشر ماهی خیلی ممنون بابت دقت و حوصله و سلیقه :-)

ارسال کردن دیدگاه جدید