5
رتبه بندی شما: هیچ میانگین: 5 (3 votes)
دریافت PDF
عنوان اصلی

مزرعه‏‌ی حیوانات (مصور)

نويسنده جورج اورول
مترجم احمد کسایی‌پور
موضوع ادبیات داستانی
چاپ اول بهار ۱۳۹۳
چاپ آخر بهار ۱۳۹۵
تعداد صفحه 176
قطع وزیری
زبان اصلي ۲
شابک 978-964-209-123-3
درباره کتاب
مزرعه‌ی حیوانات داستان حیوانات «مزرعه‌ی اربابی» است که به رهبری خوک‌ها علیه آقای جونز، صاحب مزرعه، شورش می‌کنند و او را از مزرعه بیرون می‌اندازند تا از زیر یوغ انسان‌ها خارج شوند و آزاد زندگی کنند. اما پس از چندی یکی از خوک‌ها قدرت را در دست می‌گیرد و استبدادی نو در مزرعه حاکم می‌کند. جورج اورول این کتاب را در سال 1945، درست پس از جنگ جهانی دوم، نوشت و منتشر کرد. او در این رمان استبداد طبقه‌ی حاکم شوروی را نقد می‌کند و در خلال داستانی نمادین نشان می‌دهد که قدرت چگونه می‌تواند حتی عالی‌ترین و ناب‌ترین آرمان‌ها را هم به فساد بکشاند. اورول در سال 1947 مقدمه‌ای بر نسخه‌ی چاپ اوکراین مزرعه‌ی حیوانات نوشت که در این نسخه‌ی فارسی به عنوان پیشگفتار آمده است.
     این کتاب بر اساس نسخه‌ی مصور منحصربه‌فردی است که به مناسبت پنجاهمین سال انتشار مزرعه‌ی حیوانات در امریکا منتشر شد. 100 طرح و تصویر رنگی این نسخه اثر رالف استیدمن، هنرمند پرآوازه‌ی بریتانیایی، است.

ادامه مطلب

340,000ریال

باسلام فایلی که ارائه کردید

5

باسلام
فایلی که ارائه کردید خیلی خوب بود؛ ممکنه بگید چه تارخی آماده فروش میشه؟ من فقط منتظر همین کتابم تا سفارشمو کامل کنم.

باتشکر

با سلام همین چند دقیقه پیش

5

با سلام
همین چند دقیقه پیش بسته پستی را از مامور پست دریافت کردم. واقعا کارتون عالیه، چاپ خوب، ترجمه خوب (با توجه به فایل PDF)، پیاده کردن عالی رنگها و ... فقط یک چوب الف کم دارد!
با تجدید احترام،
صادق زمانی

عالیه این کتاب.اموزنده ومفید

5

عالیه این کتاب.اموزنده ومفید

ارسال کردن دیدگاه جدید