انتشار پنج عنوان جدید در دی ماه

نشر ماهی در دی ماه دست‌کم پنج کتاب جدید منتشر خواهد کرد:

 

۱. تسخیرشدگان (آلبر کامو، ترجمه خشایار دیهیمی، ۲۴۰ صفحه)
تسخیرشدگان نمایشنامه‌ایست که آلبر کامو بر اساس رمانی به همین نام نوشته فئودور داستایفسکی نوشته است. رمانی که در ایران با نام‌های جن‌زدگان و شیاطین هم منتشر شده. «تسخیرشدگان» کامو تا حالا به زبان فارسی ترجمه نشده و در ادامه چاپ آثار آلبر کامو با ترجمه خشایار دیهیمی منتشر خواهد شد. پیش از این رمان بیگانه، نمایشنامه‌های صالحان و سوءتفاهم، و همین‌طور یادداشت‌های کامو (در چهار جلد) در این مجموعه منتشر شده‌اند.

 

۲. عطر گوابا؛ گفت‌وگوهایی با گابریل گارسیا مارکز (پلینیو مندوزا، ترجمه مهدی نوری و نازنین دیهیمی، ۱۹۲ صفحه)
گفت‌وگوی مفصلی که پلینیو مندوزا، دوست صمیمی گابریل گارسیا مارکز با او انجام داده. این گفت‌وگو در سال ۱۹۲۸ یعنی همان سالی که مارکز نوبل ادبیات را گرفت انجام و چاپ شده. با این‌که بیش از سی سال از این مصاحبه می‌گذرد اما با توجه به این‌که مارکز اصلی‌ترین و مشهورترین آثارش را تا آن زمان نوشته بود از کامل‌ترین مصاحبه‌ها درباره زندگی، ادبیات و افکار مارکز است. این کتاب در دهه ۶۰ خورشیدی با عنوان «بوی درخت گویاو» و با ترجمه لیلی گلستان و صفیه روحی منتشر شده بود.

 

۳. گیرنده شناخته نشد (کاترین کرسمن تیلور، ترجمه بهمن دارالشفایی)
کتابی جدید از مجموعه داستان‌های جیبی نشر ماهی. شرح نامه‌نگاری دو دوست آلمانی که یکی از آن‌ها بعد از چندین سال زندگی در امریکا به آلمان بازگشته. آن هم زمانی که هیتلر دارد به قدرت می‌رسد. داستانی جذاب که در سال ۱۹۳۸ و پیش از آغاز جنگ جهانی دوم نوشته شده و هشداری است درباره خطری که جهان را تهدید می‌کند. این کتاب پیش از این چند بار به فارسی ترجمه و منتشر شده اما در حال حاضر هیچ کدام از آن ترجمه‌ها در بازار موجود نیستند. 

 

۴. ریسندگان آب؛ جلد سوم مجموعه‌ی موج‌نوردان (کای مایر، ترجمه شهپر معرفت، ۳۶۰ صفحه)
جلد سوم این مجموعه داستان حمله نیروهای اهریمنی به شهر مرجانی النیوم و تلاش قهرمانان داستان از جمله دو نوجوان با قدرت‌های فوق‌بشری برای غلبه بر این نیروهای و نجات شهر است. داستانی هیجان‌انگیز و در عین حال انسانی برای نوجوانان.

 

۵. شانس مزخرف؛ جلد هفتم دفترچه خاطرات یک بی‌عرضه (جف کینی، ترجمه کهزاد باصری، ۲۰۰ صفحه)

http://canadianrxmeds.com/buy-online-cipro-cheap-rx-canada/