4.5
رتبه بندی شما: هیچ میانگین: 4.5 (4 votes)
عنوان اصلی

بیلیارد در ساعت نه و نیم

نويسنده هاینریش بل
مترجم کیکاووس جهانداری
موضوع ادبیات داستانی
چاپ اول زمستان ۱۳۸۹
چاپ آخر بهار 1397 (نوبت چاپ: 5)
تعداد صفحه 328
قطع رقعی
زبان اصلي آلمانی
شابک 978-964-209-054-9
درباره کتاب
بیلیارد در ساعت نه و نیم وقایع‌نگاری هشت ساعت از روز ششم سپتامبر ۱۹۵۸ است که یازده راوی، گاه با شرح ماجراهایی در گذشته، به روایت آن می‌پردازند. رمان درباره‌ی خانواده‌ای سرشناس در آلمان پس از جنگ است؛ خانواده‌ای که معماری در آن عملاً به حرفه‌ی موروثی بدل شده، ولی حتی پس از نیم قرن حضور فعال در طبقه‌ی فرهیخته‌ی جامعه، هنوز در برابر پرسش « ساختن یا ویران کردن» به پاسخی قطعی نرسیده است.
     این کتاب هشتمین اثر هاینریش بل است که در سال ۱۹۵۹ منتشر شده و بی‌تردید پیچیده‌ترین رمان او به‌لحاظ پرداخت و شیوه‌ی روایت است. بل در این داستان رئالیسم مألوف خود را کنار می‌گذارد و با خلق رمانی مدرن دست به تجربه‌ای می‌زند که در عین تفاوت با سایر کارهای تحسین‌شده‌اش یکی از نقاط درخشان کارنامه‌ی ادبی او به حساب می‌آید.
 
درباره‌ی این کتاب:

ادامه مطلب

260,000ریال

همه میگن هاینریش بل یعنی

4

همه میگن هاینریش بل یعنی «عقاید یک دلقک»؛ احتمالن اشتباه میکنن.
زیادی هوشمندانه و زیبا. هر بار که کتاب رو می‌بستم، به عکس هاینریش بل پشت جلدش نگاه می‌کردم و فکر می‌کردم «این چه‌طوری میتونه؟»

سلام چرا تجدید چاپ

4

سلام
چرا تجدید چاپ نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی عالی بود توصیه می کنم

5

خیلی عالی بود توصیه می کنم حتما این کتاب رو بخونید خیلی قشنگ سه نسل رو با پیوستگی بیان کرده در مورد داستان چیزی نباید گفت تا کسانی که می خواهند برای اولین بار بخوانند از لذتش کاسته نشه
من دو اثر زیر رو نیز توصیه می کنم حتما بخونید
قطار به موقع رسید
عقاید یک دلقک

ارسال کردن دیدگاه جدید