4.357145
رتبه بندی شما: هیچ میانگین: 4.4 (14 votes)
عنوان اصلی

کنستانسیا

نويسنده کارلوس فوئنتس
مترجم عبدالله کوثری
موضوع ادبیات داستانی
نوبت چاپ ۳
تاريخ چاپ بهار ١٣٩٢
تعداد صفحه 136
اندازه کتاب جیبی
زبان اصلي انگلیسی
شابک 978-964-209-068-6
درباره کتاب

دکتر ویتبی هال پزشک چیره‌دست امریکایی به‌همراه همسر اندلسی خود کنستانسیا درهمسایگی موسیو پلوتنیکوف بازیگر سالخورده‌ی روس زندگی می‌کنند. دکتر ویتبی هال راوی داستان است و همان اول به خواننده اطلاع می‌دهد که با موسیو پلوتنیکوف در روز مرگش ملاقات کرده است؛ مرگی که اثری مخربی روی کنستانسیا می گذارد و دکتر به رابطه‌ی زنش و مرد روس مشکوک می شود.

ادامه متن

قیمت :
45,000ریال

درباره کتاب : "کنستانسیا"

دکتر ویتبی هال پزشک چیره‌دست امریکایی به‌همراه همسر اندلسی خود کنستانسیا درهمسایگی موسیو پلوتنیکوف بازیگر سالخورده‌ی روس زندگی می‌کنند. دکتر ویتبی هال راوی داستان است و همان اول به خواننده اطلاع می‌دهد که با موسیو پلوتنیکوف در روز مرگش ملاقات کرده است؛ مرگی که اثری مخربی روی کنستانسیا می گذارد و دکتر به رابطه‌ی زنش و مرد روس مشکوک می شود. فوئنتس در این اثر همچون دیگر آثارش، مرزی بین واقعیت و خیال قائل نیست.  

کنستانسیا قصه‌ای بلند از مجموعه‌داستانی است که فوئنتس در سال 1990 منتشر کرد و در آن به شیوه‌های گذشته‌اش در داستان‌نویسی بازگشت. داستان، فضای اختناق قرن بیستم میلادی را نشان می‌دهد و به مهاجرت و پناهندگی که یکی از موضوعات چالش‌برانگیز انسان امروز است، نگاهی هستی‌شناختی دارد.